http://www.invazia.sk/3659-thickbox/kur-a-san-250ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Kur-a-san 250ml

Kur-a-san je bylinková masť s vysokohodnotnými éterickými olejmi, rozmarínom, levanduľou a harmančekom. Je účinný pri bolestiach hlavy, migrény, pri prechladnutí okamžite uvoľní dýchacie cesty a nosné dutiny. Pri bolestiach zápästia, lakeťných a ramenných kĺbov, kolien, členkov.

Viac detailov

6,90 €

  • Kur-a-san je bylinková masť s vysokohodnotnými éterickými olejmi, rozmarínom, levanduľou a harmančekom. Je účinný pri bolestiach hlavy a migrény. Zoberte na prst trocha maste a vmasírujte ju do pokožky na čele, spánkoch a na zátylku. Ľahnite si . Po krátkej dobe zistíte, že bolesti ustupujú a to aj bez liekov.
  • Pri prechladnutí v masírujte trochu Kur-a-sanu pod nos a tá okamžite uvoľní dýchacie cesty a nosné dutiny.
  • Pri ťažkom prechladnutí pred spaním si v masírujte trochu Kur-a-sanu na prsia. Éterickými olejmi sa Vám okamžite uvoľnia dýchacie cesty. Sekréty povolia, takže na druhý deň ráno bez problémov budete vykašliavať a to bez bolestivých záchvatov kašľa.
  • Pri bolestiach zápästia, lakeťných a ramenných kĺbov, kolien, členkov si v masírujte Kur-a-san 2x denne na postihnuté miesto. Po 10 dennej kúre budete môcť kĺbmi lepšie pohybovať a bolesti budú slabšie
  • Pri kŕčových žilách a zápaloch žíl zľahka vtierajte 2x denne max 3 minúty na postihnuté miesta tenkú vrstvu po dobu 14 dní. Nemasírovať, vtierať vždy zdola smerom hore k srdcu.

    Ingredients:

  • Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Rosmarinus officinalis, Glicine Soja, Matricaria Reculita, Bisabolol, Levandula officinalis, Cinnamomum camphora, C.I. 75810, C.I.75120