http://www.invazia.sk/3630-thickbox/arganovy-krem-na-tvar-50ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Argánový krém na tvár 50ml

Pleťový krém s arganovým olejom - proti starnutiu pleti a tvorbe vrások, pre normálnu a suchú pleť. Prírodný vyživujúci krém s arganovým olejom je vhodný na denné i nočné starostlivosť. Arganový olej podporuje bunkové okysličovanie a zabezpečuje pružnosť a hodvábnu jemnosť pleti. je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F.

Viac detailov

6,90 €

Pleťový krém s arganovým olejom - proti starnutiu pleti a tvorbe vrások, pre normálnu a suchú pleť. Prírodný vyživujúci krém s arganovým olejom je vhodný na denné i nočné starostlivosť. Arganový olej podporuje bunkové okysličovanie a zabezpečuje pružnosť a hodvábnu jemnosť pleti. je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F pôsobí preventívne proti vráskam, hydratuje a spomaľuje proces starnutia pleti.

Účinná látka: Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete. Pre marockej ženy je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu po stáročia prírodným elixírom krásy a mladosti. Preto sa arganovému oleji hovorí marockej, alebo tiež tekuté zlato.

Použitie: Naneste primerané množstvo krému na tvár a jemne vmasírujte do pokožky.

Objem:50ml

Výrobca:ČR