http://www.invazia.sk/3730-thickbox/piavit-na-nohy-s-troxerutinom-125ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Piavit na nohy s Troxerutínom 125ml

Balzam kozmetický na nohy. Troxerutín poskytuje komplexné riešenie problému kŕčových žíl, posilňuje žily a zvyšuje ich tonus, znižuje krehkosť kapilár, zabraňuje opuchom. Extrakt z pijavíc podporuje tvorbu nových kapilár, vďaka čomu zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, urýchľujú hojenie trofických vredov. Pomáha odstraňovať únavu a ťažkosti nôh, znižuje večerný opuch.

Viac detailov

9,90 €

Gél-balzam Venaktiv Troxerutín je  účinný hypoalergénny prostriedok na báze prírodných bioaktívnych zložiek. Napomáha odstráneniu únavy a ťažoby v nohách, redukcii  večerných opuchov. Pomáha aktivovať funkcie žilových chlopní, znižuje krehkosť kapilár, aktivuje mikrocirkuláciu a lymfatický tok, znižuje riziko trofických zmien na koži (suchosť, šúpanie, stenčenie kože). Vyživuje, hydratuje a osviežuje pokožku nôh.

Odporúča sa pri:

  • pocite ťažoby, únavy nôh,
  • večerných opuchoch dolných končatín,
  • cievnych metličkách, vystupujúcich žilách,
  • sklonoch k tvorbe modrín.

 

Účinnosť a bezpečnosť gélu-balzamu na nohy je zabezpečená synergizmom aktívnych prírodných zložiek, ktoré majú venotonizačný, angioprotekčný, antikoagulačný, regeneračný, protiopuchový, protizápalový a spazmolitický účinok.

Výrobca: Rusko