http://www.invazia.sk/3713-thickbox/zraloci-tukzralocia-chrupavka-125ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

žraločí tuk+žraločia chrupavka 125ml

chrupavka žraloka pomáha zlepšovať,vyživovať a regenerovať metabolizmus a štruktúru chrupavkového tkaniva a stav krvnývh ciev. Žraločí tuk- sa používana urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavky,odstraňuje príznaky zápalu,používa sa na liečbu artritídy,zmierňuje bolesti svalov a kl´bov,urýchľuje hojenie zlomenín,znižujú bolesť

Viac detailov

10,90 €

Žraločí tuk sa najčastejšie používa na urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavka. Výživové zložky prispievajú k posilneniu imunity, odstráneniu príznakov zápalu, odstráneniu nahromadených toxínov, a preto sa môžu používať na liečbu artritídy, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov po ožiarení, aby sa zabránilo rozvoju komplikácií. Žraločí tuk dokáže normalizovať metabolické procesy nielen vo vnútri kĺbov končatín, ale aj vo vnútri medzistavcových platničiek. Posilňuje tiež svaly a väzivo a je schopný uvoľňovať usadeniny solí. Urýchľuje regeneračné procesy v prípade poškodenia chrupavky a kostí, zabraňuje deštrukcii chrupavky, urýchľuje hojenie zlomenín, zmierňuje bolesť, zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva.

Chrupavka žraloka pomáha zlepšovať metabolizmus a štruktúru chrupavkového tkaniva a stav krvných ciev. K tomu dochádza v dôsledku vysokého obsahu glukozamínu, ktorý je hlavnou látkou pri tvorbe glykozaminoglykánov, ktoré sa priamo podieľajú na tvorbe chrupavky. Zachováva tiež vodu a prvky v nej rozpustené vo vnútri chrupavky a väzivového aparátu, bráni jej vyschnutiu, čo pozitívne ovplyvňuje stav kĺbov. V žraločej chrupavke sa vo veľkých množstvách nachádza chondroitín s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorý pomáha produkovať synoviálnu tekutinu, zlepšuje výživu a regeneráciu tkaniva chrupavky.

 

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému nanášajte jemnými masážnymi pohybmi počas 3-5 minút 2-3x denne na problémové oblasti tela. Je vhodné ošetrované miesto držať v teple a pokoji. Nezmývať. Dĺžka ošetrovania 6-8 týždňov. Po 3 mesiacoch možno zopakovať na upevnenie výsledku. Prípadne podľa potreby.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek.

Zloženie/INCI :viď obal