http://www.invazia.sk/3712-thickbox/zraloci-tukpagastan-konsky-125ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

žraločí tuk+pagaštan konský 125ml

na prevenciu žilovej nedostatočnosti a na kŕčové žily dolných končatín. Pagaštan- posilňujee steny krvných ciev,znižuje ich priepustnosť,eliminuje žilové preťaženie,znižuje riziko vzniku krvných zrazenín,odstraňujú opuchy a aktivujú prácu kapilár. Žraločí tuk- regenerácia tkanív vrátane chrupavky,zmierňuje bolesti svalov a kl´bov

Viac detailov

10,90 €

Žraločí tuk sa najčastejšie používa na urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavka. Výživové zložky prispievajú k posilneniu imunity, odstráneniu príznakov zápalu, odstráneniu nahromadených toxínov, a preto sa môžu používať na liečbu artritídy, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov po ožiarení, aby sa zabránilo rozvoju komplikácií. Žraločí tuk dokáže normalizovať metabolické procesy nielen vo vnútri kĺbov končatín, ale aj vo vnútri medzistavcových platničiek. Posilňuje tiež svaly a väzivo a je schopný uvoľňovať usadeniny solí. Urýchľuje regeneračné procesy v prípade poškodenia chrupavky a kostí, zabraňuje deštrukcii chrupavky, urýchľuje hojenie zlomenín, zmierňuje bolesť, zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva.

 

 

Pagaštan konský je silné prírodné venotonikum. Posilňuje steny krvných ciev, znižuje ich priepustnosť, eliminuje žilové preťaženie, má angioprotektívny, antiseptický, regeneračný, analgetický a protizápalový účinok, znižuje riziko vzniku krvných zrazenín. Obsahuje escín, ktorý zlepšuje reologické vlastnosti krvi, ako aj eskalín, fraxín, ktoré odstraňujú opuchy a aktivujú prácu kapilár.

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému nanášajte jemnými masážnymi pohybmi počas 3-5 minút 2-3x denne na problémové oblasti tela. Je vhodné ošetrované miesto držať v teple a pokoji. Nezmývať. Dĺžka ošetrovania 6-8 týždňov. Po 3 mesiacoch možno zopakovať na upevnenie výsledku. Prípadne podľa potreby.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek.

Zloženie/INCI :viď obal