http://www.invazia.sk/3710-thickbox/zraloci-tukvceli-jed-a-kaliziazlaty-fuz-125ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

žraločí tuk+včelí jed a kalízia(zlatý fúz) 125ml

má výrazný analgetický,protizápalový,regeneračný účinok. Žralocí tuk-regenerácia tkanív vrátane chrupavky,odstraňuje príznaky zápalu,používa sa na liečbu artritídy,zmierňuje bolesti svalov a kĺbov,urýchľuje hojenie zlomenín,znižujú bolesť

Viac detailov

10,90 €

Žraločí tuk sa najčastejšie používa na urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavka. Výživové zložky prispievajú k posilneniu imunity, odstráneniu príznakov zápalu, odstráneniu nahromadených toxínov, a preto sa môžu používať na liečbu artritídy, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov po ožiarení, aby sa zabránilo rozvoju komplikácií. Žraločí tuk dokáže normalizovať metabolické procesy nielen vo vnútri kĺbov končatín, ale aj vo vnútri medzistavcových platničiek. Posilňuje tiež svaly a väzivo a je schopný uvoľňovať usadeniny solí. Urýchľuje regeneračné procesy v prípade poškodenia chrupavky a kostí, zabraňuje deštrukcii chrupavky, urýchľuje hojenie zlomenín, zmierňuje bolesť, zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva.

Má výrazný protizápalový, zahrievací, analgetický, baktericídny, imunokorektívny účinok, aktivuje prietok krvi, zlepšuje metabolizmus kĺbov a výživu kĺbových tkanív. Zvyšovaním priepustnosti kože prispieva k hlbokému prieniku terapeutických zložiek do problémovej oblasti.

Kalízia (zlatý fúz) je jednou z najúčinnejších liečivých rastlín, silným biogénnym stimulantom so širokou škálou terapeutických účinkov. Obsahuje triesloviny, flavonoidy, kyseliny, vysoký obsah vápnika a ďalšie mikro a makro prvky. Má výrazný analgetický, protizápalový, antimikrobiálny, antiseptický, imunoregulačný, regeneračný účinok a má priaznivý vplyv na obehový systém.

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému nanášajte jemnými masážnymi pohybmi počas 3-5 minút 2-3x denne na problémové oblasti tela. Je vhodné ošetrované miesto držať v teple a pokoji. Nezmývať. Dĺžka ošetrovania 6-8 týždňov. Po 3 mesiacoch možno zopakovať na upevnenie výsledku. Prípadne podľa potreby.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek.

Zloženie/INCI :viď obal