http://www.invazia.sk/3709-thickbox/zraloci-tukkyselina-mravcia-a-mumio-125ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

žraločí tuk+kyselina mravčia a múmio 125ml

múmio-urýchľuje obnovu kostí a chrupaviek,spomaľuje proces starnutia kĺbov a pomáha znižovať bolesti,ktoré sa vyskytujú počas zmien počasia. Žraločí tuk-regenerácia tkanív vrátane chrupavky,odstraňuje príznaky zápalu,používa sa na liečbu artritídy,zmiernenie bolesti svalov a kĺbov. Kyselina mravčia má protizápalové účinky,znižujú bolesť.

Viac detailov

10,90 €

Žraločí tuk sa najčastejšie používa na urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavka. Výživové zložky prispievajú k posilneniu imunity, odstráneniu príznakov zápalu, odstráneniu nahromadených toxínov, a preto sa môžu používať na liečbu artritídy, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov po ožiarení, aby sa zabránilo rozvoju komplikácií. Žraločí tuk dokáže normalizovať metabolické procesy nielen vo vnútri kĺbov končatín, ale aj vo vnútri medzistavcových platničiek. Posilňuje tiež svaly a väzivo a je schopný uvoľňovať usadeniny solí. Urýchľuje regeneračné procesy v prípade poškodenia chrupavky a kostí, zabraňuje deštrukcii chrupavky, urýchľuje hojenie zlomenín, zmierňuje bolesť, zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva.

Kyselina mravčia má veľmi vysokú schopnosť preniknúť do tkanív, zlepšuje miestny krvný obeh, má prehrievajúce a uvoľňujúce, e, lokálne anestetikum, protizápalové účinky, zlepšuje látkovú výmenu. Pôsobí na nervové zakončenie kože a svalového tkaniva a spôsobuje reflexné reakcie sprevádzané tvorbou a uvoľňovaním enkefalínov a neuropeptidov, ktoré znižujú bolesť. Obsahuje veľké množstvo organických zložiek zinku, ktoré majú antioxidačné, protizápalové a imunostimulačné účinky.

Múmio je jedným z najúčinnejších biostimulantov, aktivuje regeneratívne procesy, urýchľuje obnovu kostí a chrupaviek, spomaľuje proces starnutia kĺbov a pomáha znižovať bolesti, ktoré sa vyskytujú počas zmien počasia.

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému nanášajte jemnými masážnymi pohybmi počas 3-5 minút 2-3x denne na problémové oblasti tela. Je vhodné ošetrované miesto držať v teple a pokoji. Nezmývať. Dĺžka ošetrovania 6-8 týždňov. Po 3 mesiacoch možno zopakovať na upevnenie výsledku. Prípadne podľa potreby.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek.

Zloženie/INCI :viď obal