http://www.invazia.sk/3726-thickbox/alpsky-balzam-s-kanabisom-s-certpazurom-200ml.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Alpský balzam s kanabisom s čert.pazúrom 200ml

Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp.Krém je doporučené používať na unavené, bolestivé a chronicky zapálené časti tela. Ideálne pre starostlivosť o pokožku pri športových a reflexných masážach.

Viac detailov

7,90 €

Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp.

Môžu mať osviežujúci a relaxačný účinok na unavené – bolestivé – chronicky zapálené časti tela, ktoré sú ideálne pre starostlivosť o pleť pre športové a reflexné masáže. Taktiež vhodný pri akýchkoľvek bolestiach pohybového aparátu.

 Vysokohorský bylinný krém s konopným olejom a Diablovým pazúrom je optimálna zmes z dôkladne vybraných tradičných bylín, konopného oleja a extraktu z Diablovho pazúra, ktorý je populárny a široko používaný najmä naprieč Afrikou, pochádzajúci z Álp.

Krém je doporučené používať na unavené, bolestivé a chronicky zapálené časti tela. Ideálne pre starostlivosť o pokožku pri športových a reflexných masážach.

Objem : 200ml

Výrobca: Nemecko